Kamila Zenklová

foto Slabikar

    Od střední školy zpívala v dětském sboru (CAMELLA Nový Bor), kde pak cca 8 let vypomáhala jako druhý dirigent.

    V rámci studia na JAMU psala dvě diplomové práce týkající se práce s dětskými sbory. Na základě první v dohledné době vyjde její Slabikář nejen pro sborové zpěváčky, druhá se týkala dětských sborů a soudobých skladeb pro ně, včetně zmapování různých druhů rozezpívání.

    20 let učí na Základní umělecké škole zpěv, housle, klavír, paralelně vyučuje dirigování a další předměty na Konzervatoři v Brně. 8 let docházela do mateřské školy hudebně pracovat s předškolními dětmi.

    Nejnovějším počinem Kamily Zenklové v oblasti dětské hudební výchovy jsou Písničky (nejen) pro kluky a jejich tatínky, jejichž vydání připravuje.

   Kromě práce s dětmi se hudbě věnuje také mnoha jinými způsoby, a to jak v profesním životě, tak i ve volném čase. Učí na konzervatoři, diriguje několik pěveckých sborů, soukromě vyučuje hru na housle, zpěv a práci s hlasem, sama také aktivně zpívá, pořádá hlasové semináře, hraje na několik hudebních nástrojů... Více o Kamile Zenklové a její činnosti v hudebním světě se můžete dozvědět na webových stránkách věnovaných jejím hlasovým dílnám.

Citerka.cz 2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.